این کمپانی در کشور بلغارستان قرار داشته و با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات اعلام حریق متعارف ، آدرس پذیر هوشمند و اعلام سرقت ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصول در اروپا می‌باشد.
تنوع در تولیدات ، تاییدیه های بین المللی ، همچنین کیفیت بالا و بروزرسانی مداوم محصولات باعث ارائه تولیدات این کمپانی در بیش از 20 کشور دنیا شده است.

این شرکت امریکایی با سابقه طولانی در زمینه تولید مواد معدنی مقاوم در برابر حریق بعنوان یکی از مطرح ترین تولید کنندگان این محصول در جهان شناخته شده و به دلیل خواص تولیدات این کمپانی که باعث عدم افزایش بی رویه وزن سازه می‌گردد مورد استقبال اکثر کشورهای دنیا گردیده است.

این کمپانی یکی از معتبرترین تولید کنندگان اسپرینکلر و شیرآلات آتش نشانی در کشور تایوان می‌باشد. این شرکت محصولات خود را با تاییدیه های آزمایشگاههای بین المللی از قبیل UL/FM آمریکا تولید می‌کند. انواع اسپرینکلرهای عکس العمل استاندارد و سریع و همچنین اسپرینکلرهای تخصصی مانند  ESFR ، ELO و… جزو محصولات این کمپانی می‌باشد. همچنین این کمپانی تولید کننده شیرآلات اتوماتیک شبکه اسپرینکلر از نوع تر ، خشک و سیلابی می‌باشد.

این تولید کننده قدرتمند با 146 سال قدمت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ های آتش نشانی  در جهان می‌باشد. پکیج های پمپ آتش نشانی KSB در بیش از 300 سایز مختلف و همگی با تاییدیه لابراتوار VDS آلمان و مورد تایید سازمان آتش نشانی تهران جهت استفاده در ساختمان های بلند مرتبه ارائه می‌گردد.

این کمپانی با سالها سابقه در زمینه تولید دتکتورهای مختلف از قبیل دتکتورهای نشت گاز مونوکسید کربن، دتکتورهای نشت گاز شهری و… و همچنین گستردگی بازار فروش محصولات خود به اکثر کشورهای جهان، یکی از معتبرترین تولید کنندگان این محصولات در دنیا بوده و در این زمینه موفق به کسب نشان کیفیت KITEMARK انگلستان گردیده است. این شرکت محصولات خود را با تاییدیه آزمایشگاههای بین المللی از قبیل LPCB ، BSI و… تولید می‌کند.