این کمپانی در کشور بلغارستان قرار داشته و با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات اعلام حریق متعارف ، آدرس پذیر هوشمند و اعلام سرقت ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصول در اروپا می‌باشد.
تنوع در تولیدات ، تاییدیه های بین المللی ، همچنین کیفیت بالا و بروزرسانی مداوم محصولات باعث ارائه تولیدات این کمپانی در بیش از 20 کشور دنیا شده است.

این کمپانی با سالها سابقه در زمینه تولید دتکتورهای مختلف از قبیل دتکتورهای نشت گاز مونوکسید کربن، دتکتورهای نشت گاز شهری و… و همچنین گستردگی بازار فروش محصولات خود به اکثر کشورهای جهان، یکی از معتبرترین تولید کنندگان این محصولات در دنیا بوده و در این زمینه موفق به کسب نشان کیفیت KITEMARK انگلستان گردیده است. این شرکت محصولات خود را با تاییدیه آزمایشگاههای بین المللی از قبیل LPCB ، BSI و… تولید می‌کند.

به جرات میتوان گفت این کمپانی انگلیسی یکی از معتبرترین تولید کنندگان دتکتور دود خطی در اروپا بوده که محصولات خود را به سر تا سر جهان صادر می‌کند، محصولات این کمپانی دارای تاییدیه لابراتوار VDS آلمان می‌باشند.

بیم دتکتورهای تولیدی این شرکت در مدل‌های 40، 80 و 100 متری با تکنولوژی هوشمند تنظیم اتوماتیک توسط موتور داخلی آماده عرضه می‌باشند.

کمپانی Kidde Airsense انگلستان یکی از معتبرترین تولید کنندگان دتکتورهای مکنده دود لیزری بوده که تولیدات این کمپانی با تاییدیه لابراتوار LPCB انگلستان عرضه می‌گردند.

کمپانی Kentec Electronics یکی از معتبرترین تولید کنندگان پانل های اطفاء حریق در دنیا می باشد و پانل های خود را با تایید لابراتوار LPCB انگلستان تولید می کند.

این کمپانی یکی از باتجربه ترین تولید کنندگان اسپرینکلر و شیرآلات آتش نشانی در کشور کره جنوبی بوده که تاییدیه محصولات خود را از آزمایشگاههای بین المللی UL/FM امریکا اخذ نموده است.

اسپرینکلرهای این شرکت در انواع بالازن و پایین زن و واکنش سریع و استاندارد با تاییدیه سازمان آتش نشانی تهران آماده عرضه می‌باشند.

این کمپانی یکی از معتبرترین تولید کنندگان اسپرینکلر و شیرآلات آتش نشانی در کشور تایوان می‌باشد. این شرکت محصولات خود را با تاییدیه های آزمایشگاههای بین المللی از قبیل UL/FM آمریکا تولید می‌کند. انواع اسپرینکلرهای عکس العمل استاندارد و سریع و همچنین اسپرینکلرهای تخصصی مانند  ESFR ، ELO و… جزو محصولات این کمپانی می‌باشد. همچنین این کمپانی تولید کننده شیرآلات اتوماتیک شبکه اسپرینکلر از نوع تر ، خشک و سیلابی می‌باشد.

این شرکت امریکایی با سابقه طولانی در زمینه تولید مواد معدنی مقاوم در برابر حریق بعنوان یکی از مطرح ترین تولید کنندگان این محصول در جهان شناخته شده و به دلیل خواص تولیدات این کمپانی که باعث عدم افزایش بی رویه وزن سازه می‌گردد مورد استقبال اکثر کشورهای دنیا گردیده است.

این تولید کننده قدرتمند با 146 سال قدمت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ های آتش نشانی  در جهان می‌باشد. پکیج های پمپ آتش نشانی KSB در بیش از 300 سایز مختلف و همگی با تاییدیه لابراتوار VDS آلمان و مورد تایید سازمان آتش نشانی تهران جهت استفاده در ساختمان های بلند مرتبه ارائه می‌گردد.