درباره ساریان

درباره شرکت ساریان سیستم نوین

شرکت ساریان سیستم نوین در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه ارائه راهکارهای مهندسی حریق آغاز نموده است.

این شرکت جزو مشاوران مورد تائید سازمان آتش‌نشانی تهران میباشد.

این شرکت با بهره‌گیری از 18 سال تجربه ارزشمند و راه‌اندازی صدها پروژه ملی، تبدیل به یکی از برندهای خوشنام و مورد اعتماد در حوزه مهندسی حریق تبدیل شده است.

ارائه راهکارهای متناسب با نیاز مشتری و خدمات پس از فروش پیوسته، باعث جلب اعتماد صنایع مختلف شده و رمز موفقیت این شرکت بوده است.

ایمن سازی ساختمان در برابر حریق با تجهیز کردن آن به سیستم اعلام حریق و سیستم اطفاء حریق امکان‌پذیر است.

تمامی سیستم‌ها باید از برند‌های معتمد، تاییدیه‌های معتبر جهانی و مهم‌تر از همه مورد تایید سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی باشد.

این شرکت نماینده‌ی بهترین و معتبر‌ترین برند‌های مربوط به سیستم‌های اعلام حریق و سیستم‌های اطفاء حریق گازی FM-200 می‌باشد.

همکاری با کمپانی‌های معتبر اروپایی و استفاده از پرسنل کارآزموده، در کنار بهره‌گیری از استانداردهای معتبر بین المللی، باعث کسب رضایت مشتریان و ارتقاء جایگاه این شرکت گردیده است.

کارفرمایان محترم می‌توانند پروژه‌های خود را با خیالی آسوده به این شرکت بسپارند.

حوزه عملکرد

  • مشاوره مهندسی: مشاوره در زمینه ایمنی صنعتی، سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق و اعلام سرقت
  • طراحی: طراحی سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق و اعلام سرقت مطابق با بروزترین استانداردهای منتشر شده از سازمان NFPA/BS و با بهره‌گیری از جدیدترین نرم‌افزارهای تخصصی در زمینه مهندسی حریق
  • بازرگانی: ارائه خدمات بازرگانی از قبیل تهیه تجهیزات تخصصی از کمپانی‌های معتبر اروپایی و آمریکایی مطابق با استانداردهای معتبر بین‌المللی از قبیل UL / FM / Vds / EN
  • اجراء: اجرا سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق و اعلام سرقت با بهره‌گیری از تیم مجرب مهندسی و تکنسین‌های کارآزموده و دارای تائیدیه‌های معتبر
  • آموزش: برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزشی تخصصی در زمینه ایمنی و مهندسی حریق توسط کارشناسان داخلی و همکاران اروپایی و آمریکایی

درباره شرکت Teletek Electronics:

شرکت Teletek Electronics با بیش از 30سال تجربه موفق در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده اروپایی میباشد.

فعالیت این شرکت در زمینه سیستم‌های اعلام حریق متعارف و آدرس‌پذیر و همچنین سیستم اعلام سرقت میباشد.

تنوع در تولیدات، تاییدیه‌های متعدد بین المللی، کیفیت بالا و بروزرسانی مداوم محصولات سبب شده تا این کمپانی از پیشتازان این صنعت باشد.

تلاش صادقانه برای رفع نیازهای مشتری و پیشرو بودن و فراتر رفتن از آن همواره سرلوحه این شرکت بوده است.

سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر این برند به دلیل دارا بودن پردازنده پشتیبان (redundant cpu)، قابلیت اتصال 1000 قطعه آدرس‌پذیر در هر مرکز 4 لوپ را داراست.

یکی دیگر از قابلیت‌های این مرکز، ماژولار بودن کنترل پنل میباشد.

کیفیت مطلوب دتکتورها و کاربری آسان آنها و همچنین ارائه 4 سال خدمات گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش از دیگر قابلیت‌های این برند در کشور میباشد.

شرکت ساریان سیستم نوین نماینده Teletek Electronics در ایران:

شرکت ساریان سیستم نوین نماینده Teletek Electronics در ایران است که با هدف ارتقاء سطح ایمنی در صنایع کشور تاسیس گردیده است.

تاکنون با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص خود توانسته است گام‌های بلندی در راستای نیل به اهداف خود بردارد.

این شرکت با همکاری تنگاتنگ با کمیته تخصصی سازمان آتش‌نشانی آمریکا (NFPA) خدمات مهندسی خود را بر اساس بروزترین استانداردهای جهانی ارائه مینماید.

کادر مهندسی این شرکت شامل کارشناسان مجرب در رشته‌های مکانیک و الکترونیک بوده و تمامی خدمات ایمنی و اطفاء حریق این شرکت مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی حریق میباشند.

شبکه کشوری و فروش و پشتیبانی:

Teletek Electronics تقریبا در تمام منطق ایران، دارای شبکه فروش و پشتیبانی است که دارای مجوز از نمایندگان انحصاری برای انجام خدمات فروش و پس از فروش Teletek Electronics هستند.

پس از آموزش و آزمون به این نمایندگان محترم داده میشود.

نمایندگان teletek