برندها

معرفی برندها

شرکت ساریان سیستم نوین، نماینده انحصاری برند Teletek Electronics در ایران است.

این کمپانی در کشور بلغارستان قرارداشته و با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات اعلام‌حریق و سرقت، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات در اروپاست.

تنوع، کیفیت و به روزرسانی مداوم محصولات این شرکت باعث شده است که تولیدات این کمپانی در 45 کشور دنیا عرضه گردد.

Teletek Electronics

این شرکت با همکاری تنگاتنگ با کمیته‌های تخصصی سازمان آتش‌نشانی آمریکا (NFPA) ، خدمات مهندسی خود را بر اساس به‌روزترین استانداردهای جهانی ارائه مینماید. کادر مهندسی این شرکت شامل کارشناسان مجرب در رشته‌های مکانیک و الکترونیک بوده و تمامی خدمات ایمنی و اطفاء حریق این شرکت مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی حریق میباشد.

teletek-fire-alarm-logo

Refleks

این شرکت تولید کننده سیستم‌های اطفاء حریق گازی می‌باشد.هدف این شرکت طراحی سیستم‌های اطفاء حریق مبتنی بر گاز‌های HFC-227ea و Fk-5-1-12 با نرم‌افزار‌های مورد تایید، تولید و یا تامین سیستم‌های دارای تاییدیه، مونتاژ، آموزش و سرویس نگهداری این سیستم‌ها می‌باشد.

reflex-refleks

Kidde AirSense

کمپانی Kidde AirSense انگلستان یکی از مشهور ترین تولیدکنندگان دتکتورهای مکنده دود لیزری است. تجهیزات این کمپانی با تاییدیه لابراتوار lpcb انگلستان عرضه میشوند.

لوگو Kidde

Asenware

از سال 2005، سیستم اعلام‌حریق و سیستم اطفاء حریق ارائه دهنده کل راه حل این مجموعه بوده است. این شرکت علاوه بر سیستم اعلام حریق و اطفاء در زمینه سیستم نور اضطراری، سیستم اطفاء گاز FM200، پمپ آتش نشانی، قرقره شلنگ آتش نشانی فعالیت دارد.

لوگو اسنور

The Fire Beam

در سال 2005، هر دو جوایز "بهترین محصول" و "بهترین شرکت" را به دست آورده است.رشد این شرکت اکنون نشان می دهد که The Fire Beam در بیش از 35 کشور در سراسر جهان به فروش میرسد و از جان و دارایی در هزاران مکان در سراسر جهان محافظت می کند.

لوگو فایر بیم

Kentec

این شرکت که در سال 1985 تأسیس شد، یک تولیدکننده قدرتمند است که چندین کارشناس مجرب را در مرکز تولید، دفتر مرکزی و بخش های تحقیق و توسعه خود به‌کار گرفته است.

لوگو کنتک

Siterwell

Siterwell در سال 2010 تاسیس شد، در منطقه جیانگ بی شهر نینگبو، واقع شده است. این شرکت تحقیقات، طراحی، تولید و فروش را ترکیب می کند. بر ایجاد انواع مختلف هشدار سنسور، راه حل های امنیتی کاربردی صنعت IOT و راه حل های خانه هوشمند تمرکز دارد.

لوگو سیترول

SAFE

مشتریان این شرکت با آگاهی از اینکه دارایی‌ها و کسب و کار آنها با محصولات پیشرو در سطح جهانی محافظت می شود، ایمن هستند. این اعتماد و دانش از طریق تجربه 30 ساله انتخاب محصول ثابت شده، کاربرد و تعهد به ارائه پشتیبانی بی نظیر به دست آمده است.

برند safe

Rezontech

در ResOntech خدمات باکیفیتی ارائه میشود که تا حد زیادی تضمین می‌کند که نیازهای مشتریان به خوبی برآورده شده است. با بهره‌مندی از متخصصان مجرب و آموزش دیده که دانش فنی مربوطه در مورد موضوع را دارند. خدمات مشتریان فراتر از آن است و بررسی‌ها نشان می دهد که می توانیم به آنها اعتماد کنیم.

Turbosan

شرکت Turbosan در سال 1971 با هدف رفع نیاز به پمپ‌های آبیاری کشاورزی، آب آشامیدنی و فاضلاب در کشور ترکیه تاسیس شد.هدف توربوسان در این 50 سال همواره تبدیل شدن به یک شرکت تولید کننده با کیفیت بالای محصولات و کسب رضایت حداکثری مشتریان خود می‌باشد.

برند توربوسان

ARMAS

شرکت ARMAS در سال 1998 با هدف تولید شیرآلات آب آشامیدنی و آبیاری کشاورزی در قونیه کشور ترکیه تاسیس شد. شرکت ARMAS با توجه به اهمیتی که برای انسان و محیط زیست قائل بوده است از سال 2007 با گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 و گواهینامه ایمنی و بهداشت شغلی TS 18001 ساختار سازمان خود را روز به روز توسعه داده است.